Till umu.se

Tidigare anställda

Här hittar du uppgifter om tidigare anställda på institutionen för ekologi, miljö och geovetenskap.

Tidigare anställda
Namn Adress Telefon E-post Datum
Maier, Dominique dominique.b.maier@gmail.com 171011
Faithfull, Carolyn +46 (0) 761411911 clfaithfull@gmail.com 170818
Vasconcelos, Francisco panrivera@gmail.com 170724
Hedström, Per           p.hedstrom@icloud.com 170724
Väisänen, Maria maria.vaisanen@ulapland.fi 170724
Krab, Eveline e.j.krab@gmail.com 170724
Deininger,
Anne

anne.deininger@posteo.de

170630
Bartels,
Pia
pia.bartels.pb@gmail.com 170626
Vasconcelos,
Francisco
francisco.vasconcelos@emg.umu.se 170626
Klaus,
Marcus

klaus.gcea@gmail.com

170601
Marberg, Mikael Storgatan 17B, 962 32 Jokkmokk 070 3456787 marberg.mikael@gmail.com 170515
Shulz, Wiebke wiebkeschulz@gmx.net 170525
Barthelemy, Hélène 170214
Ask,
Jenny
jennyask@icloud.com 170101
Paczkowska, Joanna

joannapaczkowska2312@gmail.com

161122
Uszko,
Wojciech
wojciech.uszko@gmail.com 161001
te Beest, Mariska mariskatebeest@hotmail.com 160901

Wang, Jing

Norwegian University of Life Sciences jingwang368@gmail.com 160901
Karlsson Tiselius Andreas

andreas.tiselius@gmail.com

160701
Dynesius,
Mats
mats.dynesius@gmail.com 160601
Milan, Manuela milan.manuela@gmail.com 160226
Reichstein,
Birte
birte.reichstein@gmail.com 160111
Henriksson Anna henriksson.anna@live.se 151214
Uboni, Alessia SLU, Uppsala auboni@mtu.edu 151214
Bach, Lisbet lisbetbach@outlook.com 151207
Thomsson,
Gustaf
gustafthomsson@hotmail.com 151027
Hasselquist,
Eliza
eliza.hasselquist@gmail.com 151025
Nilsson,
Anders

andersnnilsson258@gmail.com

151001
Lind,
Lovisa
lovalind@gmail.com 150420
Hansson, Sophia sophia.hansson@ensat.fr 150427
Hof, Anouschka anouschka.hof@gmail.com 150513
Hudson, Alan University of Bristol, UK alan.hudson@bristol.ac.uk 150417
Kaarlejärvi, Elina elina.kaarlejarvi@gmail.com 150415
Kuglerova, Lenka Lenka.kuglerova@gmail.com 150415

Liu, Enfeng

+86(0)13813015285,
+86(0)25 86882143;
efliu@niglas.ac.cn 150414
Rönnqvist, Marie marie.ronnqvist@yahoo.se 150424
Sitters, Judith

+32-2-6293426 Judith.Sitters@vub.ac.be 150424
Tolu, Julie julietolu@hotmail.com 150504
Wang, Baosheng Duke University, US Baosheng.wang@ebc.uu.se 150415

Hotchkiss Erin

Montreal ehotchkiss@gmail.com 150707


Sidansvarig: Elisabet Carlborg

Utskriftsversion